W związku z tym, że chcemy wciąż ulepszać i rozwijać nasz blog postanawiamy wprowadzić dwie opcje dzięki, którym będziemy miały jakiekolwiek środki na dalsze działania. Planujemy rozwijać swoje umiejętności, aby jeszcze lepiej Wam się nas czytało i oglądało.


Jeśli ktoś zechciałby nas wesprzeć choćby drobną darowizną to będziemy bardzo wdzięczni. Oczywiście, nie jest to obligatoryjne. Chcemy, aby każdy miał dostęp do wszystkich treści dlatego nie znajdziecie tu żadnych onlyfansów. Nie tworzymy tego bloga stricte zarobkowo, ale każdy grosz może nam pomóc się rozwijać i inwestować np. w lepszy aparat, tło do robienia zdjęć czy też zorganizować wyjazd w celu realizacji wywiadu z interesującą osobą mieszkającą w innej części Polski czy Europy.

Pierwsza z opcji to BUY COFFEE.TO

Link do naszego profilu: https://buycoffee.to/podrugiejstronieszafy

Druga to… SESJE ZDJĘCIOWE W NASZEJ SZAFIE!!!

Druga opcja jest dla nas samych totalnym zaskoczeniem. Otóż, niedawno zrobiłyśmy sobie mały wieczorek w naszym skromnym domostwie i zaprosiłyśmy naszą koleżanką Sonię wraz z Małżonką. Podczas kolacji zrobiłyśmy Soni sesję zdjęciową. To był naprawdę wspaniały wieczór i pomyślałyśmy czy może któraś z Was miałaby ochotę na taką sesję i takie spotkanie? Wszystkie warunki możemy dogadać poprzez kontakt mailowy i instagram. Chcemy podjeść do każdej z naszych Klientek indywidualnie, bo jak mówiła jednak z reklam: bo każda z nas jest wyjątkowa 🙂 Piszcie do nas na maila i się dogadamy!

PS od kwietnia wracamy do systemu nowych wpisów w każdy lub co drugi PIĄTEK!!!!!! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *