KOCHANE i KOCHANI!

Po długim czasie problemów rozmaitej natury: technicznej, zdrowotnej, pracowej i wielu, wielu innych, pragniemy z całą siłą wrócić do DZIAŁANIA! Mamy nadzieję, że nic już nas nie wytrąci z regularności i z każdą przeszkodą uda nam się uporać. A z Waszej strony liczymy na wybaczenie i dalsze uczestnictwo oraz towarzyszenie nam w tej drodze!

2022 rok był cudowny pod wieloma względami i rozczarowujący z zupełnie innych powodów. Pewnie każdy odczuwa go podobnie. Ale dlaczego 2023 nie miałby być lepszy? Wiadomo, że różnie bywa, ale po to, by mieć jakąś sprawczość, chcemy wszystkim tym, co leży w naszych rękach, zaopiekować się jak najlepiej będziemy potrafili.
Dlatego na początek roku postanowiliśmy dać Wam (i sobie) CHECK LISTĘ na Nowy Rok. Taką z przymrużeniem umalowanego oka. Zaznaczajcie sobie to, co Was interesuje, a potem starajcie się to zrealizować w 2023 roku!

LISTA:

– zrobię coming out przed przynajmniej jedną osobą, którą znam (te które już wiedzą się nie liczą)
– wyjdę jako ONA na zewnątrz
– pójdę na imprezę do klubu LGBTQ Friendly (jako Ona lub po prostu żeby się oswoić, jeśli nigdy ktoś nie był)
– zrobię sobie sesję zdjęciową (fotografem może być samowyzwalacz, zaufana znajoma osoba lub też profesjonalista)
– zacznę prowadzić dzienniczek z przemyśleniami dotyczącymi tego KIM JESTEM? CZEGO OCZEKUJĘ OD ŻYCIA? CO SPRAWIA, ŻE JESTEM SZCZĘŚLIWY/A? Generalnie taki dzienniczek, który pozwoli odseparować, co jest we mnie w związku z przyzwyczajeniem i tym, co wtłoczyła mi kultura, a co naprawdę jest wewnątrz mnie, czasem w głębi – uśpione i zapomniane. Czyli zaprowadzę porządek w swojej SZAFIE.
– a skoro o „szafach” mowa to przy okazji zaprowadzę też porządek w swojej szafie i to, co nie jest mi potrzebne oddam/sprzedam, a wakaty uzupełnię. Być może kupując rzeczy w lumpeksach (serio! buszowanie w tych przybytkach to super frajda! Ginger mnie nauczyła)
– np. godzinę tygodniowo przeznaczę na ćwiczenia makijażu i innych przydatnych BEAUTY umiejętności
– będę częściej się do siebie uśmiechać traktując swój crossdressing jako coś, co pozwala mi lepiej rozumieć świat i pełniej z niego korzystać, a nie jako przykrość, z którą muszę walczyć
– zrobię choć jedną rzecz, na którą dotychczas brakowało mi odwagi
– zacznę się lepiej odżywiać i więcej się ruszać i zmieszczę się w ukochaną kieckę, która teraz mnie pije
– postaram się otworzyć i mówić ludziom więcej zamiast kisić w sobie problemy. Rozmowa jako źródło potencjalnego zrozumienia siebie nawzajem
– wyeliminuję jeden szkodliwy, przeszkadzający mi nałóg z mojego życia
– raz w tygodniu będę robić coś tylko dla siebie
– raz w tygodniu zrobię komuś jakąś przyjemność (sam uśmiech do kogoś na ulicy czy tramwaju czasem czyni cuda!)
– zrobię sobie badania krwi i dowiem się np. jakich składników w mojej diecie mi brakuje
– jeśli mam partnera/partnerkę postaram się więcej z nią/nim rozmawiać
– poczytam więcej na temat psychologii, aby lepiej zrozumieć siebie i innych
– (…)

Wybierajcie śmiało, co chcecie, a my życzymy Wam wielu siły, abyście spełniły/spełnili te plany!

A może macie już swoje postanowienia? Coś byście dodali? Podzielicie się tym z nami? Jeśli chcecie to dodamy to do naszej listy! A poza tym zapraszamy do dyskusji i jeszcze raz pragniemy życzyć WAM cudownego i odważnego ROKU 2023!!! 

ps. zdjęcie słabej jakości, ale pochodzi z pierwszej CROSSDRESS Imprezy w Tosi życiu, która była bardzo udana i na pewno motywuje ją na przyszłość. Ale o samej imprezie więcej będzie niebawem! (Święto Trzech KrólOWYCH)

4 odpowiedzi na “CHECK LISTA NA NOWY ROK 2023!!!”

  1. Dziękuje Tosiu, zaoszczędziłaś mi sporo pracy, przygarnę twoją listę troche pozmieniam pododaję i gotowe :). Oczywiście życzę Ci aby w każdym z punktów bylo działanie i nawet delikatny postęp i nic złego się nie stanie jeżeli coś zaczniesz a potem zmienisz, ten czy inny punkt :). Działajmy.
    Ps. Wyglądasz świetnie, ale to już wiesz 🙂

  2. Tosia, w sumie ciekawa lista.
    Wiele z tych punków już za mną, czuję się stara i chyba już trochę doświadczona. w sumie to dziękuję za wspólną rozmowę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *