TRANSWEEKEND MAJOWY – IMPREZA ORGANIZOWANA PRZEZ JOANNĘ JOLASIĘ.

Mamy zamiar wybrać się wraz z Ginger na nasz pierwszy, wspólny wyjazd w klimacie Trans/Crossdress. Chcemy Wam przekazać kilka informacji w przypadku jeśli chcielibyście dołączyć. A w takim przypadku najlepiej oddać głos organizatorce – Joannie Jolasi:

„Kochani spieszę ogłosić wszem i wobec, że po burzliwych pertraktacjach mimo trudnej sytuacji w kraju spotkamy się na przekór wszystkim znakom na niebie i ziemi na Trans Weekendzie od 12-go do 14-go maja 2023. Ośrodkiem, który będzie nas gościł, będzie pensjonat zlokalizowany nad zalewem Sulejowskim. Nazwę ośrodka, ze względów bezpieczeństwa wszystkich uczestniczek i uczestników, podaję po dokonaniu wpłaty zaliczki. Oby pogoda dopisała tym razem bo „reszta pakietu” z jesiennej imprezy czeka. Koszt udziału w imprezie to ok. 355 zł. W cenie standardowo wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji. Kończyć imprezę będzie niedzielny obiad płatny już osobno /50 zł/ Zapraszam do zapoznania się z ofertą ośrodka. Pragnę również poinformować, że w ośrodku jest mini strefa SPA z jakuzzi 6-cio osobowym /cena 35 zł od osoby za godzinę/ może się zmienić na niższą jesli weźmiemy w grupie, to wszystko ustalę będąc na wcześniejszej lustracji ośrodka. Rezerwację pobytu jak i również wpłaty zaliczki /200 zł/ będę prowadziła od 30 stycznia. Proszę jednak wszystkie osoby zainteresowane o kontakt bezpośrednio telefoniczny ze mną /pion organizacyjny – Jolasia tel. 503 018 187. Wszelkie pozostałe szczegóły w pojawią się po osobistej wizytacji ośrodka. Zapraszam !!!

Moim założeniem wobec tej imprezy jest jednoczenie środowisk LGBTQ. Wyjazd ma luźny charakter, nikt tu nikomu niczego nie narzuca, a uczestinczenie w dodatkowych atrakcjach jest dobrowolne. Wśród opcji są: wieczorne piątkowo – sobotnie imprezy taneczne, karaoke, wycieczki w ciekawe miesjca i inne atrakcje do wyboru. Wiosenna impreza będzie to już czwarta odsłona TransWeekendu.

Któraś chętna? 🙂

Joanna Jolasia
Joanna Jolasia
TransWeekend 2022

9 odpowiedzi na “TRANSWEEKEND 2023”

  1. TRANS WEEKEND 2023
    Witam Wszystkich . Lustracja ośrodka wypadła pozytywnie , pozytywnie wypadła również lustracja dodatkowych miejsc noclegowych w pensjonacie sąsiadującym z „naszym” ośrodkiem .
    Dodatkowe miejsca były konieczne ponieważ zainteresowanie jest spore i brakło miejsc już w obu zarezerwowanych ośrodkach. Dlatego znalazłam jeszcze jedna bazę noclegową oddaloną o około 500 metrów od miejsca w którym będziemy się bawić i już również tam zrobiły rezerwacje dwie osoby 🙂 cieszy mnie to niezmiernie bo Wasza frekwencja pokazuje że warto organizować tego typu imprezy.
    Wszystkie chętne osoby które do tej pory nie mogły się zdecydować pragnę poinformować że jest kilka miejsc wolnych w „dodatkowym” pensjonacie , oczywiście wyżywienie jak i cała impreza toczyć się będzie w macierzystym ośrodku. Zapraszam do kontaktu z pionem organizacyjnym po nr tel. w/w czyli 503 018 187
    Obecnie liczba osób jaką będziemy gościec to 70 !!! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *