10 rad dla panów zarywających Transki/Crosski oraz 3 prośby dla Transek/Crossek

Ostatnio miałam okazję trochę eksplorować przestrzeń internetu związaną z wszelkimi randkami, seks-spotkaniami oraz czatami nakierowanymi na spotkania. Rozmawiałam też z wieloma T-dziewczynami, które w takich przestrzeniach się pojawiają. Wnioski nie są zbyt pozytywne… ale nie ma co załamywać rąk, tylko trzeba zacząć działać. A co jest najlepsze? Edukacja! Myślę, że nie ma co się obrażać i frustrować. Dlatego stworzyłam 10 rad dla panów chcących poderwać Transki/Crosski. Może się komuś na coś przydadzą? Może prześlecie link z tym wpisem swoim nieświadomym adoratorom? Kto wie 🙂

1. Pamiętaj, że piszesz do Osoby, która myśli, czuje i ma swoje życie wewnętrzne, swoją codzienność, pracę itd. Nie piszesz do seks-zabawki, która będzie gotowa na spotkanie w każdej sekundzie bo PANU się zachciało.

2. Jeśli już do kogoś piszesz to warto napisać więcej niż „hej, co u Ciebie?”. Dobrze jest napisać kilka słów o sobie, o tym dlaczego piszesz („ruchać mi się chce” być może jest powodem, ale można ująć to w lepsze słowa), a także może wymyślić coś oryginalnego… nie byliście na Tinderze 😛 ? 

3. Jako, że do tego typu spotkań istotne jest miejsce, musisz mieć świadomość drogi Podrywaczu, że auto czy plener nie są najlepszymi miejscami (szczególnie dla Crossek, które nie funkcjonują tak na codzień), gdyż do takiego spotkania trzeba się przygotować: makijaż, przebranie się itd. Nie możesz też oczekiwać, że druga strona będzie „miała lokum”. Może się tak zdarzyć, ale skoro piszesz pierwszy – to serio – nie masz planu, gdzie się spotkacie?

4. Sytuacje, w których używa się określeń: „wyruchałbym cię suko”, „zeszmacę cię” czy „będziesz jęczeć jak cię będę ujeżdżać” to role play. Zabawa, w której przyjmuje się określoną konwencję i przyjmuje należne role. Obie strony uprzednio wszystko sobie ustalają, a dopiero potem zaczyna się akcja. Dlatego sugeruję: nie pisz tego w pierwszych słowach.

5. Potraktuj Transki/Crosski tak samo jak zagadałbyś do cis Kobiety. Może pomyśl o czymś na kształt randki, albo wykaż się jakąś kreatywnością, aby zdobyć względy swej wybranki.

6. Wysyłanie swojego wyraźnego zdjęcia z twarzą i sylwetką powoduje, że stajesz się bardziej transparentny i godny zaufania. Uwierz, że dla każdej Crosski/Transki spotkanie z obcą osobą to wielki stres i ryzyko dlatego postaraj się je zniewlować.  

7. Jeśli Kobieta/Transka/Crosska mówi/pisze NIE to musisz się pogodzić z tym, zawrócić konia i jechać pod inną wieżę. Od długiego nagabywania stracisz wiele sił i energii, a szansa na to, że coś tym ugrasz… niewielka. Ale nie załamuj się. Wszyscy mamy swoje gusta i guściki. Mamy do nich prawo, ale nie powinno Tobie to urągać i wjeżdżać na dumę powodując niepotrzebne kompleksy.

8. Nie obiecuj od razu zbyt wiele i nie roztaczaj niemożliwych do wyobrażenia horyzontów. Może sam wyjdź z inicjatywą, że to pierwsze spotkanie, że musicie się poznać, a potem zobaczymy, co dalej?

9. Staraj się być inny od reszty konkurencji. Poprzeczka nie jest zwieszona wysoko więc jest to do osiągnięcia dla każdego. Kobiety lubią być zaskakiwane, intrygowane i traktowane bardzo serio. Więc dlaczego nie Crosski/Transki? Pamiętaj: cis Kobieta = Transka/Crosska.

10. Nie traktuj spotkania jako czegoś „dziwnego”. Nikt nie chciałby się poczuć, że Wasze spotkanie jest grzechem, czymś zakazanym czego należy się wstydzić. Jeśli wstydzisz się spotkać z Crosską/Transką lub uważasz, że to coś złego to znaczy, że nie powinieneś się spotykać. Przemyśl to.

A teraz 3 prośby do Was Dziewczyny!

1. Jeśli facet wyraźnie się stara, napisał długą wiadomość, zawarł fotkę itd. to grzecznie mu odpiszcie. Może tak uda zbudować się jakąś kulturę 🙂
2. Nie zwodźcie, bo też nie jesteśmy bez winy 🙂

3. Zachowujmy taką samą kulturę jakiej wymagamy od innych.

Tak, jak pisałam: nie wiem czy komuś się to na coś przyda, ale wierzę, że może tak. A jeśli nie… to może choć będziecie mieli frajdę z czytania 🙂

ps mam nadzieję, że zbyt nie moralizowałam. Traktujcie to jak punkty odniesienia, a jeśli się nie zgadzacie to wyrzućcie to do śmieci. A może macie jakieś własne sugestie? Historie? Piszcie do nas na maila/insta lub zapiszcie to w komentarzach pod spodem 🙂

WASZE DODATKOWE RADY I PROŚBY:

Jeśli ktoś zechciałby nas wesprzeć choćby drobną darowizną to będziemy bardzo wdzięczni. Oczywiście, nie jest to obligatoryjne. Chcemy, aby każdy miał dostęp do wszystkich treści dlatego nie znajdziecie tu żadnych onlyfansów. Nie tworzymy tego bloga stricte zarobkowo, ale każdy grosz może nam pomóc się rozwijać i inwestować np. w lepszy aparat, tło do robienia zdjęć czy też zorganizować wyjazd w celu realizacji wywiadu z interesującą osobą mieszkającą w innej części Polski czy Europy.

Pierwsza z opcji to BUY COFFEE.TO

Link do naszego profilu: https://buycoffee.to/podrugiejstronieszafy

4 odpowiedzi na “10 rad dla Podrywaczy i 3 prośby dla Podrywanych”

 1. Bardzo fajny i pomocny tekst. Krótko, konkretnie, elementarne sprawy. Jeżeli obie strony będą starały się tego trzymać to poziom randkowania urośnie bardzo zauważalnie 🙂

  1. Taki jest cel, a jak będzie 🙂 ? W sumie w historii świata napisano mnóstwo mądrych tekstów, z którymi ta drobinka nie może się w żaden sposób równać, a mimo to jest jak jest… Ale czym jest życie bez wiary, że coś możemy choć w promilu promila zmienić 🙂 ?

 2. Bardzo trafne porady zarówno dla jednej o drugiej strony. Pamiętajmy jednak że to nie jest Holandia i nigdy nie będzie. Tak że dążmy do spełnienia wszystkich pragnień i szanujmy się wzajemnie.
  Pozdrawiam. Samotna Puszysta Karol-ina CD.

  1. Dzięki za komentarz! Nie jest u nas jak w Holandii, ale może warto dążyć chociaż do tego? 🙂 Albo wybrać, co nam się podoba i… kroczek po kroczku 🙂
   Pozdrawiamy Cię serdecznie :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *