Kochane i Kochani! Od jakiegoś czasu, sporadycznie, pojawiamy się wraz z Ginger na tzw. kamerkach jednego z portali internetowych. Jednak ku zawiedzeniu niektórych nie obnażamy się tam, ale rozmawiamy na tematy nas interesujące, związane z tematyką naszego bloga. Myślimy o tym, żeby zawęzić grono uczestników do ściśle zainteresowanych, do Osób związanych z naszą społecznością. Pierwszym pomysłem było połączenie się za pośrednictwem Skype i chyba to jest najlepszą opcją (chyba, że macie jakieś lepsze alternatywy?). 

Celem takich spotkań byłoby porozmawianie na rozmaite tematy mocniej lub mniej mocno związane z crossdressingiem. Każde spotkanie miałoby swój lajtmotyw, ale wiadomo, że od głównego wątku zawsze można wyskoczyć w dygresję. Ponadto, jeśli byłaby taka potrzeba, możemy urządzić Q&A. Ale wpierw spróbujmy choć raz się spotkać i wypróbować taką formułę 🙂

Generalnie chcemy zapytać, co o tym sądzicie? I czy znalazłyby się chętne i chętni na takie spotkania online 🙂 ? Z przyjemnością przyjmiemy wszelkie sugestie! Buziaki!!!

ps. 2 Jeśli ktoś zechciałby nas wesprzeć choćby drobną darowizną to będziemy bardzo wdzięczni. Oczywiście, nie jest to obligatoryjne. Chcemy, aby każdy miał dostęp do wszystkich treści dlatego nie znajdziecie tu żadnych onlyfansów. Nie tworzymy tego bloga stricte zarobkowo, ale każdy grosz może nam pomóc się rozwijać i inwestować np. w lepszy aparat, tło do robienia zdjęć czy też zorganizować wyjazd w celu realizacji wywiadu z interesującą osobą mieszkającą w innej części Polski czy Europy. Oto jedna z opcji:

Link do naszego profilu: https://buycoffee.to/podrugiejstronieszafy

4 odpowiedzi na “VIDEO ROZMOWA w NASZEJ SZAFIE!”

  1. A może utworzycie swój ID kanał na YouTube? Jest mnóstwo takich kanałów anglojęzycznych, a polskich zero. Myślę, że taka forma byłaby najodpowiedniejszą opcją. Tam nikt nie oczekiwałby nagości, a raczej konkretnych porad i dzielenia się przeżyciami.W jedną i drugą stronę. Pozdrawiam: Milena.

    1. Dziękujemy za sugestię :* Od jakiegoś czasu już myślimy o podcaście. No i chyba na to się zdecydujemy. Musimy tylko jeszcze sporą drogę przejść tj. „jaki sprzęt? na jaki nas stać? jak ciąć? jak najlepiej nagrywać? jaki format?” i wiele wiele innych. Ale już coraz więcej o tym myślimy 🙂 Pozdrowienia Milenko! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *