Kochane i Kochani!

Stuknęły nam 4 miesiące istnienia i funkcjonowania bloga więc dziś chcielibyśmy zamieścić nieco inny wpis.
W pierwszej kolejności bardzo dziękujemy za wszystkie dobre głosy, które do nas ciągle docierają, ale również za sugestie dotyczące tego, co mogłoby być lepsze. Każdy kontakt z Wami to dla nas coś baaaardzo ważnego!

Za nami intensywny czas uczenia się na „żywym organizmie bloga” tego w jaki sposób mamy go prowadzić. Mieliśmy i mamy jeszcze sporo wątpliwości i niewiedzy natury technicznej, ale też odnośnie treści. Zanim zaczniemy tworzyć nowe wpisy chcemy WAS zapytać, co szczególnie przypadło Wam do gustu, czego Wam brakuje i na co szczególnie czekacie? Będziemy bardzo wdzięczni za sugestie czy to w komentarzu, czy wiadomości prywatnej. Chcemy, aby ten blog był dla Was interesujący i dlatego czasem warto zrobić sobie taką weryfikację.

W związku z tym, że prowadzenie bloga i chęć udoskonalania wszelkich aspektów natury technicznej (czy to jeśli chodzi o samą przestrzeń internetową, czy robienie zdjęć itd.) wymaga od nas czasu, który niestety nie jest z gumy, a także czasem jakiś wkładów finansowych. W związku z tym chcemy, aby niebawem ruszył nasz Patronite. Ale nie obawiajcie się. Nadal naszym głównym celem będzie popularyzacja i oswajanie ludzie z terminem crossdressing/queer więc nie będzie żadnych materiałów „onlyfans” itp. Każda Osoba zawsze jest miło widziana na naszym blogu i każdy będzie miał te same możliwości wypowiedzi czy wyrażenia siebie niezależenie od tego czy jest naszym Patronem czy nie. Ale wszelkie szczegóły zamieścimy w osobnym wpisie, gdy już Patronite ruszy. A może sami macie jakieś propozycje, co moglibyśmy dla Was zrobić, abyście z chęcią takimi Patronami zostali? Jesteśmy otwarci na propozycje!

Dotychczas nie było jeszcze piątku bez nowego wpisu i chcemy to kontynuować, ale potrzebujemy od Was sugestii dotyczącej tego, które treści są szczególnie oczekiwane. Czekamy na Wasze wiadomości, spostrzeżenia i wszystko to, co Wam tylko przyjdzie do głowy!

Jeszcze raz ogromnie dziękujemy Wam za ten czas i obiecujemy, że od przyszłego tygodnia wracamy z nową energią i nowymi pomysłami. Na razie możecie zobaczyć pierwsze zdjęcie z nowej sesji, która sprawiła nam bardzo dużo przyjemności!

Wasi Ginger, Fred i Tosia!

2 odpowiedzi na “REMANENT PO 4 MIESIĄCACH”

 1. Hejka,
  Ja bym chciała żebyśmy mogły zamieszczać tu zdjęcia (np z dzisiejszej parady równości) albo z jakichś prywatnych domówek 😉 jak kto woli….
  Wiem też że to może być kłopotliwe technicznie, i na mnie nie można zbytnio liczyć, ale za to wyśle trochę materiału i jakiś artykuł….

  Może fajnie by było żeby pod naszym profilem była zakładka do zamieszczania własnych postów…. Dostępnych dla wszystkich użytkowników

  Można pomyśleć o tłumaczeniu niektórych artykułów na angielski chociaż;)

  A i na czy polega ten patronite? Jakieś stałe powtarzające się składki? 😉

  Buziaki ;*

  1. Hejka! 🙂
   Możemy zrobić tak, że będziesz przesyłać te materiały do nas na maila, a my będziemy to publikować jako osobne wpisy i będą w zakładce pod Twoim kwestionariuszem 🙂 Będziemy mega szczęśliwi! 🙂 Wysyłaj śmiało! 🙂

   Jeśli chodzi o tłumaczenie to ja nie jestem biegły na tyle żeby się tłumaczyć, Ginger chyba nie będzie miała tyle czasu, ale może o tym pomyślimy. Chyba, że Ty masz jakąś chęć 🙂 ?

   A http://www.patronite.pl to rodzaj wsparcia blogerów, twórców itd itd. 🙂

   Buziaki! :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *